Kup Golupca 2013 Štampa

Finalni rezultati...

 

Od 9-11 avgusta na Dunavu kod Golubca održana je tradicionalna regata Kup Golupca i Prvenstvo Srbije u organizaciji JK Gemax na kome je učestvovalo oko 100 takmičara iz 12 klubova. Prvog dana odrzane su 3 trke po nestabilnoj kosavi (3-4 bof) i jako toplom vremenu. Drugog dana odrzane su 2 trke po laganoj kosavi (2-3 bof). Treceg dana vetra je bilo samo za 1 trku po laganom gornjaku. Pobednici po klasama su 470-Futo, Fin- Volarevic, Laser-Marjanovic, Radijal-Dukic, Laser47-Joksimovic, Optimist-Kosor. (Knez)

Kup Golupca 2013

JK Gemax  Golubac, 9-11 Avgust 2013

470 Klasa

Rang Broj Kormilar Klub R1 R2 R3 R4 Bod
1 4 Vjekoslav Futo JK Palic 1 1 1 1 3
2 64 Vladimir Radulovic JK Pobeda 2 2 2 2 6
3 91 Dejan Rafinger JK Panonija 1975 3 3 3 RAF (4) 9

 

Finn

Plas Broj Kormilar Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 bod
1 1 Srdjan Volarevic JK Zemun 1 1 1 1 2 2 6
2 110 Milan Djordjevic JK Gemax 2 3 2 4 1 3 11
3 11 Tihomir Zakic JK Palic 3 2 3 3 3 1 12
4 4 Darko Burcul NCP DNC (10) 5 4 2 4 4 19
5 6 Vojislav Kovacev JK Zemun 4 4 6 7 6 5 25
6 10 Igor Ujvari JK Palic 5 6 5 8 5 6 27
7 bb Zlatko Sabotic JK Zemun 6 7 DNC (10) 5 DNC (10) 7 35
8 79 Nenad Radojkovic JK Gemax DNC (10) DNC (10) DNC (10) 6 DNC (10) 8 44
9 101 Istvan Boja JK Palic DNC (10) DNC (10) DNC (10) DNC (10) DNC (10) DNC (10) 50

 

Laser Std

plas Jedro Broj Kormilar Klub Pol u12 R1 R2 R3 R4 R5 R6 Poeni
1 SRB 180638 Nikola Marjanovic JK Gemax M 1 1 1 1 3 3 7
2 SLO 185409 Nikola Grujic NCP M 2 2 2 2 4 2 10
3 142674 Balint Furstner JK Palic M 4 3 4 3 1 1 12
4 SRB 189439 Nikola Rnjak JK Zemun M 3 4 3 4 2 4 16

 

Laser Rad

plas Broj Kormilar Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Bod
1 189438 Milica Dukic AJK Beograd 2 1 1 5 2 2 8
2 198839 Tara Tosic JK Gemax 3 OCS (11) 3 2 5 5 18
3 187011 Nikola Djordjevic JK Zemun 8 2 6 1 6 4 19
4 198933 Neven Nikolic AJK Beograd 4 6 5 4 4 3 20
5 180639 Maja Knezevic AJK Beograd 5 DNC (11) DNC (11) 3 1 1 21
6 193554 Jana Bratusa NCP 6 5 2 6 3 7 22
7 198821 Luka Tosic JK Gemax 1 4 DSQ (11) 7 7 6 25
8 168418 Pavle Djordjevic JK Zemun 7 3 4 9 10 8 31
9 BB Dunja Ilic JK Gemax 9 7 7 8 9 10 40
10 158222 Jovan Stosic AJK Beograd 10 8 DNC (11) 10 8 9 45

 

Laser 4.7

Rang Jedro Broj Kormilar Klub Pol u12 R1 R2 R3 R4 R5 R6 Poeni
1 198933 Ksenija Joksimovic JK Zemun F 2 3 3 4 1 2 11
2 180053 Jovana Ilic JK Gemax F 5 4 4 3 2 7 18
3 SRB 173307 Aleksandar Petkovic AJK Beograd M 4 OCS (15) 2 7 3 3 19
4 SRB 164964 Luka Erac JK Gemax M 1 1 1 10 RAF (15) 9 22
5 SRB 11 Andjela Pavic JK Zemun F 6 5 OCS (15) 2 4 5 22
6 SRB 188821zuti Isidora Puletic JK Gemax F 13 11 10 1 7 1 30
7 SCG 180639 Ana Ignjatijevic AJK Beograd F 8 6 7 6 12 4 31
8 111 Lazar Ozegovic JK Zemun M 3 2 5 13 11 12 33
9 777 Miljana Zekovic JK Zemun F 11 7 6 9 10 8 40
10 SRB 193617 Larisa Buljovcic JK Reful F 10 9 8 8 9 6 40
11 SRB 198821 Predrag Jovic JK Panonija 1975 M 9 13 11 5 5 11 41
12 SRB 37059 Tara Zivkovic JK Gemax F 12 8 9 11 6 OCS (15) 46
13 SRB 175616 Irena Kosor AJK Beograd F 7 10 DNC (15) 12 8 10 47
14 SRB 1 Ivan Putnik AJK Beograd M 14 12 DNC (15) DNC (15) DNC (15) 13 69

 

Optimist

Rang Broj Kormilar Klub Pol u12 R1 R2 R3 R4 R5 R6 Poeni
1 712 Ivona Kosor AJK Beograd F H< 7 1 2 1 7 5 16
2 154 Aleksandar Jovanovic AJK Beograd M H< 8 11 9 3 1 1 22
3 503 Stela Buljovcic JK Reful F H< 11 4 8 6 2 2 22
4 34 Nadja Stanikic JK Gemax F H< 3 10 3 13 6 3 25
5 48 Kristina Boja JK Palic F L<12 6 9 1 8 9 4 28
6 304 Marko Petkovic AJK Beograd M L<12 1 14 6 9 4 DSQ (54) 34
7 7 Lena Puletic JK Gemax F H< 18 5 5 7 8 11 36
8 129 Vuk Simic JK Vojvodina M H< 4 2 10 11 BFD (54) 12 39
9 69 Milutin Petkovic JK Zemun M H< 5 12 4 26 11 8 40
10 24 Marijana Valjarevic JK Panonija 1975 F H< 2 3 17 12 17 13 47
11 401 Lena Zunic NCP F H< 14 6 13 39 16 10 59
12 98 Ana Markovic JK Zemun F H< 10 15 11 23 15 9 60
13 410 Olga Mladenovic NCP F H< 16 7 7 38 14 24 68
14 1 Ada Lomic JK Gemax F L<12 31 41 27 5 3 7 73
15 221 Natalija Pantic JK Zemun F H< 17 16 19 4 BFD (54) 22 78
16 BB Stefan Yuill NCP M L<12 36 44 23 2 5 16 82
17 106 Petar Bojovic JK Zemun M H< 23 8 12 33 BFD (54) 6 82
18 381 Nikola Cirilovic JK Vojvodina M L<12 13 22 24 10 BFD (54) 15 84
19 5885 Kosta Aksentic AJK Beograd M H< 9 25 16 22 20 25 92
20 666 Pavle Jovanovic JK Gemax M H< 22 30 29 18 12 14 95
21 2 Uros Djerman JK Vojvodina M H< 20 13 14 27 25 23 95
22 155 Aleksandar Todorovic AJK Beograd M L<12 DNC (54) 19 26 15 18 19 97
23 421 Nikola Mladenovic NCP M L<12 12 27 28 20 DNC (54) 17 104
24 13 Nikola Banjac JK Gemax M L<12 29 32 21 16 13 36 111
25 109 Aleksandra Lomic JK Gemax F H< 32 18 18 36 21 33 122
26 1112 Jovan Stojanovic JK Zemun M H< 15 23 38 BFD (54) 27 20 123
27 419 Relja Riznic NCP M L<12 25 26 31 21 26 26 124
28 42 Milica Jozic JK Panonija 1975 F H< 21 17 25 29 BFD (54) 35 127
29 8181 Ana Jovanovic JK Gemax F L<12 30 33 DNC (54) 24 19 21 127
30 7177 Aleksa Dragovic AJK Beograd M L<12 26 20 15 BFD (54) BFD (54) 18 133
31 54 Vladimir Vuckovic AJK Beograd M L<12 27 24 30 28 24 DNC (54) 133
32 53 Una Dragovic AJK Beograd F L<12 28 38 34 31 10 34 137
33 8 Marija Milicevic BK Metalac M H< 19 34 32 40 22 31 138
34 BB Mateja Ondrik JK Zemun M L<12 24 21 22 32 BFD (54) 39 138
35 501 Nikola Dimitrijevic JK Panonija 1975 M H< 34 28 OCS (54) 30 29 28 149
36 50 Mihajlo Petrovic AJK Beograd M L<12 39 37 39 14 28 43 157
37 153 Ognjen Markovic AJK Beograd M L<12 35 DNC (54) 33 17 BFD (54) 30 169
38 49 Dunja Petkovic JK Smederevo F H< 40 35 DNC (54) 35 31 41 182
39 481 Petar Radenkovic Zivkovic NCP M H< 33 36 35 46 DNC (54) 38 188
40 1061 Pavle Ozegovic JK Zemun M L<12 41 39 20 43 DNC (54) DNC (54) 197
41 212 Aleksandra Jovic JK Golubac F H< DNC (54) DNC (54) DNC (54) 37 23 32 200
42 55 Konstantin Vuckovic AJK Beograd M L<12 DNC (54) 43 37 19 DNC (54) DNC (54) 207
43 88 Konstantin Grujin JK Vojvodina M L<12 DNC (54) 29 OCS (54) 34 BFD (54) 40 211
44 471 Damjan Sijan NCP M L<12 DNC (54) 42 41 45 30 DNC (54) 212
45 6 Mateja Vuckovic AJK Beograd M L<12 38 31 36 BFD (54) BFD (54) DNC (54) 213
46 23 Ognjen Jovic JK Panonija 1975 M L<12 DNC (54) DNC (54) DNC (54) 25 BFD (54) 29 216
47 55 Milica Milovic BK Metalac M H< 42 DNC (54) 42 41 DNC (54) 37 216
48 60 Lena Pleli JK Zemun F L<12 DNC (54) DNC (54) DNC (54) 42 32 42 224
49 110 Milutin Ilic BK Metalac M L<12 DNC (54) DNC (54) 40 RAF (54) BFD (54) 27 229
50 181 Nikola Zunic JK Povetarac F L<12 DNC (54) 40 DNC (54) 44 BFD (54) DNC (54) 246
51 303 Aleksandar Stokic JK Golubac M H< 37 DNC (54) DNC (54) DNC (54) DNC (54) DNC (54) 253
52 99 Miljana Branisavljevic JK Panonija 1975 F H< DNC (54) DNC (54) DNC (54) 47 BFD (54) 44 253
53 411 Filip Yuill JK Povetarac M L<12 DNC (54) DNC (54) DNC (54) DNC (54) DNC (54) DNC (54) 270